Loading...

REZULTATI

/REZULTATI
REZULTATI2019-11-20T13:24:46+00:00

REZULTATI TEKMOVANJ

Rezultati tekmovanj v sklopu 66. Gostinsko turističnega zbora

Tekmovanje v poznavanju in točenju piva
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Simon Kerman Sava Turizem d.d. 92,00 Zlata medalja
Aleš Manačinski VSŠGT Maribor 91,67 Srebrna medalja
Marko Andrejevič Sava Turizem d.d. 90,00 Bronasta medalja
Benjamin Kolar Sava Turizem d.d. 88,67
Sebastjan Mavrič Terme Lendava d.o.o. 85,67
Nik Strelec Sava Turizem d.d. 85,00
Marko Stefanović Terme Lendava d.o.o. 85,00
Vito Pušenjak Sava Turizem d.d. 84,33
Roman Smodiš Sava Turizem d.d. 84,00
Tekmovanje hotelskih receptorjev
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Valentina Romih Terme Olimia d.d. 97,33 Zlata medalja
Martina Sagaj Sava Turizem d.d. 96,00 Srebrna medalja
Miha Ogris Sava Turizem d.d. 94,67 Bronasta medalja
Matic Mežnarič Thermana d.d. 93,34
Matej Zagorc Union Hotels Collection 92,83
Kristjan Blatnik Union Hotels Collection 92,67
Katja Vogrin Terme Olimia d.d. 91,67
Mitja Hvalc Union Hotels Collection 91,17
Mario Kapusta Terme Tuhelj d.o.o. 90,84
Tjaša Bunderla Sava Turizem d.d. 90,41
Marko Oset Thermana d.d. 89,33
Katja Varga Sava Turizem d.d. 87,00
Maša Mihelič Union Hotels Collection 87,00
Leo Metelko Union Hotels Collection 86,99
Špela Vidmar Hit Alpinea d.o.o. 86,17
Franci Vrenko Terme Olimia d.d. 85,66
Robert Blesić BIC Ljubljana 85,17
Valentina Vreš Terme Tuhelj d.o.o. 84,33
Adrijana Bucaj Hoteli Bernardin d.d. 83,67
Valentina Magazin Hoteli Bernardin d.d. 83,50
Mojca Slatič Hit Alpinea d.o.o. 81,00
Matic Jelenovec Sava Turizem d.d. 76,00
Grega Robič Hit Alpinea d.o.o. 71,00
Monika Gustinčič Hit Alpinea d.o.o. 0,00
Nina Kandus Hit Alpinea d.o.o. 0,00
Vanesa Lipovac Hit Alpinea d.o.o. 0,00
Tekmovanje v poznavanju slovenskih vin
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Janez Povhe Sava Turizem d.d. 93,00 Zlata medalja
Dorina Dšuban VSŠGT Maribor 92,67 Srebrna medalja
Matjaž Spruk Elephant Group d.o.o. 90,33 Bronasta medalja
Renato Bandur Galerija gosposka d.o.o. Romžarin 89,00
Sebastjan Onič Galerija gosposka d.o.o. Romžarin 86,33
Anžej Vučemilović BIC Ljubljana 85,67
Mirjan Milunovič Hoteli Bernardin d.d. 84,33
Tekmovanje Latte Art
Ime Podjetje Uvrstitev
Nejc Knez SŠGT Ljubljana Zlata medalja
Sandi Jug Srebrna medalja
Eva Bogdan BIC Ljubljana Bronasta medalja
Tekmovanje sobaric
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Mina Ružnić Union Hotels Collection 97,00 Zlata medalja
Hafeza Šabić Union Hotels Collection 96,00 Srebrna medalja
Cvetka Hriberšek Thermana d.d. 95,00 Bronasta medalja
Sanela Mahmutović Union Hotels Collection 94,00
Nevenka Strabić Terme Tuhelj d.o.o. 93,00
Veronika Kajba Terme Olimia d.d. 92,00
Tanja Metličar Samsic Storitve d.o.o. 91,00
Irma Hodžić Terme Tuhelj d.o.o. 90,00
Martina Koprivnjak Terme Olimia d.d. 88,00
Natalija Medved Samsic Storitve d.o.o. 86,00
Mirzeta Abdijanović Hit d.d. Nova Gorica 85,00
Nevena Pejičić Hit d.d. Nova Gorica 85,00
Elena Petrenko Elephant Group d.o.o. 80,00
Olgi Vogrinc Thermana d.d. 70,00
Elica Georgieva Elephant Group d.o.o. 64,00
Tekmovanje v pripravi burgerjev
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Jan Dolšak Bavarski stolp d.o.o. 94,00 Zlata medalja
Janko Slemenšek GRM Novo mesto – center biotehnike                                                                     in turizma, VSŠ gostinstvo in turizem 91,00 Srebrna medalja
Iztok Žilnik Stari Pisker 88,00 Bronasta medalja
Tomaž Mrevlje Hit d.d. Nova Gorica 83,00
Kristjan Povirk Stari Pisker 0,00
Tekmovanje v pripravi jedi pred gosti, postrežba pripravljene jedi in priporočanje vina
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Žiga Legat Hit d.d. Nova Gorica 95,00 Zlata medalja
Blaž Plesničar Hit d.d. Nova Gorica 87,00 Srebrna medalja
Stjepan Baniček Hoteli Bernardin d.d. 77,00 Bronasta medalja
Ekipno tekmovanje dijakov srednjih živilskih šol – pekarstvo
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Aleks Leopold IC Piramida Maribor 85,00 Zlata medalja
Denis Novak IC Piramida Maribor 85,00 Zlata medalja
Žiga Kumer IC Piramida Maribor 85,00 Zlata medalja
Darko Hercog Mentor
Kaja Klančar Biotehniški center Naklo – Srednje šola 77,16 Srebrna medalja
Kristjan Uranker Biotehniški center Naklo – Srednje šola 77,16 Srebrna medalja
Tilen Lenček Biotehniški center Naklo – Srednje šola 77,16 Srebrna medalja
Barbara Orešnik Mentor
Ekipno tekmovanje dijakov srednjih živilskih šol – pekarstvo
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Klemen Jančič BIC Ljubljana, Živilska šola 94,67 Zlata medalja
Klemen Koprivec BIC Ljubljana, Živilska šola 94,67 Zlata medalja
Matija Ahlin BIC Ljubljana, Živilska šola 94,67 Zlata medalja
Lidija Jenko Mentor
Isabela Kukučka BIC Ljubljana, Živilska šola 89,17 Srebrna medalja
Katja Kavčič BIC Ljubljana, Živilska šola 89,17 Srebrna medalja
Nika Garvas BIC Ljubljana, Živilska šola 89,17 Srebrna medalja
Veronika Košir BIC Ljubljana, Živilska šola 89,17 Srebrna medalja
Lidija Jenko Mentor
Anže Jarc BIC Ljubljana, Živilska šola 88,83 Bronasta medalja
Helena Obolnar BIC Ljubljana, Živilska šola 88,83 Bronasta medalja
Mark Jeraj BIC Ljubljana, Živilska šola 88,83 Bronasta medalja
Cecilija Per Mentor
Leja Wolf ŠC Nova Gorica, Biotehniška šola Šempeter 87,83
Martina Pavšič ŠC Nova Gorica, Biotehniška šola Šempeter 87,83
Sara Petek ŠC Nova Gorica, Biotehniška šola Šempeter 87,83
Mateja Florjančič
Katja Jelen IC Piramida Maribor 87,17
Maja Kuserbanj IC Piramida Maribor 87,17
Špela Lipuš IC Piramida Maribor 87,17
Silva Golob
Ajda Blagovič Biotehniški center Naklo – Srednja šola 77,67
Katja Primc Biotehniški center Naklo – Srednja šola 77,67
Sara Udovč Botonjić Biotehniški center Naklo – Srednja šola 77,67
Miran Ahčin Mentor
Ekipno tekmovanje dijakov SŠGT – kuharstvo
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Amadej Potočnik SŠ Slovenj Gradec in Muta 97,00 Zlata medalja
Grega Vavkan SŠ Slovenj Gradec in Muta 97,00 Zlata medalja
Klemen Kolar SŠ Slovenj Gradec in Muta 97,00 Zlata medalja
Suzana Planšak Mentor
Lara Bergles SŠGT Radenci 92,67 Srebrna medalja
Patrik Rubin SŠGT Radenci 92,67 Srebrna medalja
Tilena Vrbančič SŠGT Radenci 92,67 Srebrna medalja
Zdenka Mesarič Mentor
Irena Ličen SŠ Izola 89,67 Bronasta medalja
Nik Mohorčič SŠ Izola 89,67 Bronasta medalja
Nikolina Fuček SŠ Izola 89,67 Bronasta medalja
Nuša Mavrič Mentor
David Benedik SGTŠ Radovljica 84,00
Luka Tratnik SGTŠ Radovljica 84,00
Matic Zupančič SGTŠ Radovljica 84,00
Andreja Lavrič Mentor
Lan Verko SŠGT Maribor 78,67
Leon Breznik SŠGT Maribor 78,67
Luka Janžekovič SŠGT Maribor 78,67
Tomislav Podhraški Mentor
Ana Stražinar SŠGT Ljubljana 73,67
Gregor Podgornik SŠGT Ljubljana 73,67
Leon Škof SŠGT Ljubljana 73,67
Darinka Hüll Mentor
David Brodnik SŠ Zagorje 72,00
Jaka Brlogar SŠ Zagorje 72,00
Nik Salkić SŠ Zagorje 72,00
Mojca Omahne Mentor
Ema Križnič ŠC Nova Gorica – Biotehniška šola 67,67
Ljubomir Srebranov ŠC Nova Gorica – Biotehniška šola 67,67
Nik Mišič ŠC Nova Gorica – Biotehniška šola 67,67
Andrejka Pisk Rutar Mentor
Jure Rozman Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma, OE SŠGT Novo mesto 62,33
Marko Kramžar Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma, OE SŠGT Novo mesto 62,33
Špela Kuhel Grm Novo mesto – center biotehnike in turizma, OE SŠGT Novo mesto 62,33
Tatjana Ravnih Mentor
Ekipno tekmovanje dijakov SŠGT – turizem
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Eva Zver SŠGT Radenci 100,00 Zlata medalja
Maša Mežan SŠGT Radenci 100,00 Zlata medalja
Mateja Zadravec SŠGT Radenci 100,00 Zlata medalja
Elvira Štumpf Mentor
Anja Čerin SGTŠ Radenci 96,72 Srebrna medalja
Hana Tušek SGTŠ Radenci 96,72 Srebrna medalja
Sara Bezlaj SGTŠ Radenci 96,72 Srebrna medalja
Marjana Kralj Mentor
Laura Skledar SŠGT Maribor 94,14 Bronasta medalja
Mitja Lugarič SŠGT Maribor 94,14 Bronasta medalja
Nena Kovačič SŠGT Maribor 94,14 Bronasta medalja
Andrej Purgar Mentor
Hana Rožmanec SŠGT Ljubljana 84,91
Nastja Stenšak SŠGT Ljubljana 84,91
Sara Logar SŠGT Ljubljana 84,91
Polona Ostanek Mentor
Sara Zadravec SŠ Izola 70,51
Tinkara Hladnik SŠ Izola 70,51
Žan Kranjc SŠ Izola 70,51
Alenka Lodrant Mentor
Alen Golobič GRM Novo mesto – center biotehnike in turizma SŠGT Novo mesto 64,23
Drenusha Zogaj GRM Novo mesto – center biotehnike in turizma SŠGT Novo mesto 64,23
Sara Milanović GRM Novo mesto – center biotehnike in turizma SŠGT Novo mesto 64,23
Slavica Šterk Mentor
Alen Skledar ŠC Slovenj Gradec in Muta 60,17
Mineja Pinter ŠC Slovenj Gradec in Muta 60,17
Zala Melanšek ŠC Slovenj Gradec in Muta 60,17
Vesna Robnik Mentor
Ekipno tekmovanje dijakov SŠGT – strežba
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Luka Pustavrh SŠGT Ljubljana 99,00 Zlata medalja
Saša Stanišić SŠGT Ljubljana 99,00 Zlata medalja
Urban Zibelnik SŠGT Ljubljana 99,00 Zlata medalja
Alen Kvrgić Mentor
Martin Kovačič SŠGT Maribor 97,00 Srebrna medalja
Patrik Kolar SŠGT Maribor 97,00 Srebrna medalja
Žan Čuš SŠGT Maribor 97,00 Srebrna medalja
Matej Arnuga Mentor
Aneja Seražin SŠ Izola 95,33 Bronasta medalja
Julia Možina SŠ Izola 95,33 Bronasta medalja
Zala Rajter Hacin SŠ Izola 95,33 Bronasta medalja
Branko Miklobušec Mentor
Kristina Matjašec SŠGT Radenci 89,33
Neja Durič SŠGT Radenci 89,33
Patricija Erjavec SŠGT Radenci 89,33
Peter Pertoci Mentor
Đejhan Ljimani GRM Novo mesto – center biotehnike in turizma, OE SŠGT Novo mesto 86,33
Jasmina Polak GRM Novo mesto – center biotehnike in turizma, OE SŠGT Novo mesto 86,33
Mihaela Latković GRM Novo mesto – center biotehnike in turizma, OE SŠGT Novo mesto 86,33
Rok Zupan Mentor
Tajda Kosem SŠ Zagorje 82,89
Tanja Habjan SŠ Zagorje 82,89
Tjaša Salobir SŠ Zagorje 82,89
Andrej Naglav Mentor
Elma Dizdarević SGTŠ Radovljica 81,55
Karin Majnik SGTŠ Radovljica 81,55
Nuša Burnik SGTŠ Radovljica 81,55
Simon Malc Mentor
Tekmovanje v pripravi jedi v kotličku
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Ambrož Bolhar Union Hotels Collection 97,67 Zlata medalja
Sebastijan Šinkovec 95,00 Srebrna medalja
Darja Pokorni Gričnik d.o.o. 92,00 Bronasta medalja
Urban Mežek Mayr d.o.o. 92,00 Bronasta medalja
Ciril Zadravec Sava Turizem d.d. 89,33
Branko Kotnik Unitur d.o.o. 89,33
Tomaž Mrevlje Hit d.d. Nova Gorica 88,00
Denis Kotar Sava Turizem d.d. 87,00
Katja Rubin Sava Turizem d.d. 87,00
Renato Rac Sava Turizem d.d. 85,67
Nikola Hršak Terme Tuhelj d.o.o. 83,00
Mirko Ljubić, pomočnik Terme Tuhelj d.o.o. 83,00
Anže Klemše Hit d.d. Nova Gorica 81,67
Marcel Gašper Pelcar Terme Lendava d.o.o. 80,67
Tekmovanje v pripravi in postrežbi kave
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Katja Janžič Unitur d.o.o. 94,50 Zlata medalja
Damjana Trstenjak Sava Turizem d.d. 93,50 Srebrna medalja
Eva Lubej BIC Ljubljana 92,50 Bronasta medalja
Jožef Milan Felkar Sava Turizem d.d. 92,00
Alen Gyurica Terme Lendava d.o.o. 91,50
Tea Leščanec SŠGT Ljubljana 91,00
Matjaž Zorn Hit d.d. Nova Gorica 90,50
Urška Mišvelj Elephant Group d.o.o. 90,00
Julija Božič Hit d.d. Nova Gorica 89,50
Bojan Kralj Terme Lendava d.o.o. 89,00
Kristina Erić Alpe-Panon d.o.o. 88,50
Barbara Gašperlin SGŠT Radovljica 88,50
Rene Mageš SŠGT Maribor 88,00
Anja Zadravec VSŠGT Maribor 86,50
Dejan Jovanov Alpe-Panon d.o.o. 86,00
Amra Mujanović SGTŠ Radovljica 86,00
Urška Jazbec SCV Višja strokovna šola 86,00
Miloš Stanojevič Sava Turizem d.d. 85,00
Elvis Arapović Hit d.d. Nova Gorica 83,50
Zala Rajter Hacin SŠ Izola 82,50
Izidor Destovnik ŠCV Šola za storitvene dejavnosti 78,50
Alen Senica GRM Novo mesto – center biotehnike in turizma, VSŠ gostinstvo in turizem 77,00
Tekmovanje v kulinarični artistiki
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Vlado Novoselec 95,25 Zlata medalja
Sandra Wögerbauer Slaščičarna Politzky Velden 93,00 Srebrna medalja
Iztok Fartelj Sava Turizem d.d. 87,00 Bronasta medalja
Zoran Stepinšek 75,75
Siniša Peradin Gričnik d.o.o. 76,00
Tekmovanje v razstavi slaščičarskih izdelkov
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Borut Rojc Union Hotels Collection 86,75 Zlata medalja
Alen Arbi Milošević Hit d.d. Nova Gorica 82,75 Srebrna medalja
Tekmovanje v pripravi jedi po naročilu MAGIC BOX – člani
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Milan Mašović Sava Turizem d.d. 86,60 Zlata medalja
Jaka Mankoč Restavracija Tegola 86,00 Srebrna medalja
Siniša Peradin Gričnik d.o.o. 85,60 Bronasta medalja
Ivan Ilievski Park Lijak, Aleksander Mladovan s.p. 84,30
Aleksandrija Ferčak Sava Turizem d.d. 83,30
Kristija Vogrinec Sava Turizem d.d. 82,60
Renato Rac Sava Turizem d.d. 81,30
Manoel Kerec Hit d.d. Nova Gorica 73,30
Vito Alessandro Passarela Park Lijak, Aleksander Mladovan s.p. 41,60
Tekmovanje v pripravi jedi po naročilu MAGIC BOX – mladinci
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Matija Cotič BIC Ljubljana 89,00 Zlata medalja
Juš Dolničar Srednja šola za gastronomijo Ljubljana 88,60 Srebrna medalja
Maxim Lorenčič 85,60 Bronasta medalja
Martin Zábojník Junior Czech National Culinary Team 82,60
Jernej Sirc VSŠGT Maribor 82,30
Boštjan Volk VSŠGT Maribor 77,60
Siniša Petrušić Istrabenz Turizem d.d. 76,60
Tekmovanje v pripravi jedi po naročilu MAGIC BOX – mladinci
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Matija Cotič BIC Ljubljana 89,00 Zlata medalja
Juš Dolničar Srednja šola za gastronomijo Ljubljana 88,60 Srebrna medalja
Maxim Lorenčič 85,60 Bronasta medalja
Martin Zábojník Junior Czech National Culinary Team 82,60
Jernej Sirc VSŠGT Maribor 82,30
Boštjan Volk VSŠGT Maribor 77,60
Siniša Petrušić Istrabenz Turizem d.d. 76,60
Cooking Show Off – finale Tuševa zvezdna kuhinja mladinci
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Matija Cotić BIC Ljubljana Zlata medalja
Juš Dolničar Srednja šola za gastronomijo Ljubljana Srebrna medalja
Maxim Lorenčič Bronasta medalja
Cooking Show Off – finale Tuševa zvezdna kuhinja člani
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Milan Mašović Sava Turizem d.d. Zlata medalja
Jaka Mankoč Restavracija Tegola Srebrna medalja
Siniša Peradin Gričnik d.o.o. Bronasta medalja
Tekmovanje v mešanju pijač
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Tatjana Dobnikar Sava Turizem d.d. 97,50 Zlata medalja
Blaž Škrablin VSŠGT Maribor 96,50 Srebrna medalja
Luka Strajn BIC Ljubljana 94,00 Bronasta medalja
Ana Sovinšek BIC Ljubljana 89,50
Rok Šimac BIC Ljubljana 82,50
Zorica Gotovac Hoteli Bernardin d.d. 82,50
Vito Pušenjak Sava Turizem d.d. 81,00
Lovro Vetrih VSŠGT Maribor 79,00
Benjamin Kolar Sava Turizem d.d. 78,50
Kosta Kocev ŠCV višja strokovna šola 78,00
Filip Došen Sava Turizem d.d. 74,50
Roki Zabukovnik ŠCV višja strokovna šola 71,50
Trak kakovosti
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Erik Černigoj Hit d.d. Nova Gorica 92,94 Zlata medalja
Tekmovanje v pripravi in postrežbi menija
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Goran Koščo Hoteli Bernardin d.d. 89,50 Zlata medalja
Rok Pervinšek Hoteli Bernardin d.d. 89,50 Zlata medalja
Savo Stanković Hoteli Bernardin d.d. 89,50 Zlata medalja
Zoran Steljić Hoteli Bernardin d.d. 89,50 Zlata medalja
Mirjan Milunovič Vodja
Andraž Junc Union Hotels Collectio 85,61 Srebrna medalja
Nejc Plevnik Union Hotels Collectio 85,61 Srebrna medalja
Nikola Nikodijević Union Hotels Collectio 85,61 Srebrna medalja
Vito Novak Union Hotels Collectio 85,61 Srebrna medalja
Janez Horvat Vodja
Aleksander Roganović Sava Turizem d.d. 74,49 Bronasta medalja
Dženana Musić Sava Turizem d.d. 74,49 Bronasta medalja
Matej Golja Sava Turizem d.d. 74,49 Bronasta medalja
Miloš Stošić Sava Turizem d.d. 74,49 Bronasta medalja
Janez Povhe Vodja
Tekmovanje študentov VSŠGT – SLOVENIASKILLS – strežba
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Luka Strajn BIC Ljubljana 80,50 Zlata medalja
Boštjan Humski Vodja
Tekmovanje študentov VSŠGT – SLOVENIASKILLS – kuharstvo
Ime Podjetje Točke Uvrstitev
Anže Bilban BIC Ljubljana 89,65 Zlata medalja
Neli Selan Vodja
Tim Guadagnino VSŠ Bled 88,45 Srebrna medalja
Jože Zalar Vodka


Operacija se izvaja v okviru Prednostne naložbe: 1.2. »Spodbujanje naložb podjetij v raziskave in inovacije ter vzpostavljanje povezav in sinergij med podjetji, centri za raziskave in razvoj ter visokošolskim izobraževalnim sektorjem, zlasti s spodbujanjem naložb na področju razvoja izdelkov in storitev, prenosa tehnologij, socialnih in ekoloških inovacij aplikacij javnih storitev, spodbujanjem povpraševanja, mreženja, grozdov in odprtih inovacij prek pametne specializacije ter podpiranjem tehnoloških in uporabnih raziskav, pilotnih linij, ukrepov za zgodnje ovrednotenje izdelkov, naprednih proizvodnih zmogljivosti in prve proizvodnje zlasti na področju ključnih spodbujevalnih tehnologij ter razširjanje tehnologij za splošno uporabo.«