HIT ALPINEA

Program

PROGRAM TEKMOVANJ IN DOGODKOV 64. Gostinsko - turistični zbor Slovenije (PDF priponka)

  

  
PONEDELJEK, 16. 10.2017
 
 
11.00 – 18.00
Seminar WACS
Hotel Kompas, Velika kongresna dvorana
15.00 – 18.00
Tekmovanje SloveniaSkills - kuharji
Ramada Resort, /ex Larix/, Ovalna dvorana
15.00 – 18.00
Tekmovanje SloveniaSkills - natakarji
Ramada Resort, /ex Larix/, Ovalna dvorana
 
TOREK, 17. 10. 2017
 
 
06.00 – 14.00
Seminar WACS
Športna dvorana Vitranc
09.00 – 19.00
Priprava pogrinjkov v živo  - razstava pogrinjkov
Športna dvorana Vitranc, razstavni prostor
09.00 – 19.00
Razstava kulinarične in slaščičarske artistike, kategorija D
Športna dvorana Vitranc, razstavni prostor
09.00 – 19.00
Razstava TRAK KAKOVOSTI
Športna dvorana Vitranc, razstavni prostor
09.00 – 19.00
Razstava kulinaričnih in slaščičarskih izdelkov kategorija A B C
Športna dvorana Vitranc, razstavni prostor
09.00 – 19.00
Razstava gostinske opreme, inventarja, čistil, živil in pijač
Športna dvorana Vitranc
09.00 – 10.00
Tekmovanje sobaric – pisni del
Hotel Kompas, Velika kongresna dvorana, 3. del
09.00 – 10.30
Tekmovanje SloveniaSkills - natakarji priprava pogrinjka v živo
Ramada Resort, / ex Larix/, Ovalna dvorana
09.00 – 11.00
Tekmovanje hotelski receptorji - pisni del
Hotel Kompas, sejna dvorana II. nadstropje
09 00 – 12.00
Tekmovanje dijakov  SŠGT Slovenije - turizem
Hotel Kompas, Velika kongresna dvorana
09.00 – 13.00
Tekmovanje dijakov SŠGT Slovenije - kuharstvo
Športna dvorana Vitranc, veliki oder
09.00 – 13.00
Tekmovanje dijakov SŠGT Slovenije - strežba
Ramada Resort, /ex Larix/, restavracija
09.00 – 16.00
Tekmovanje v pripravi in postrežbi kave
Ramada Resort, /ex Larix/, Ovalna dvorana
09.00 – 17.00
Borza dela
Hotel Kompas, Velika kongresna dvorana
09.00 – 19.00
Tekmovanje ekip v pripravi in postrežbi menija
Hotel Ramada Resort, /ex Larix/ restavracija
10.00 – 11.00
Tekmovanje vinski svetovalci - pisni del
Hotel Kompas, Velika kongresna dvorana, 3. del
10.00 – 17.00
Tekmovanje v pripravi jedi v kotličku
Ramada Resort, /ex Larix/, terasa RR
10.00 – 18.00
Tekmovanje SloveniaSkills - kuharji
Ramada Resort, /ex Larix/, Ovalna dvorana
10.30 – 13.00
Tekmovanje SloveniaSkills - natakarji
Ramada Resort, /ex Larix/, Ovalna dvorana
12.00 – 13.00
Pozdrav prireditvi 64. GTZ Slovenije (podelitev priznanj TGZ)
Ramada Resort, /ex Larix/, Ovalna dvorana
12.00 – 16.00
Tekmovanje sobaric – nastop v živo
Ramada Hotel & Suites, /ex Prisank/, recepcija
12.30 – 13.00
Tekmovanje vinski svetovalci - praktični del odpiranje penine
Ramada Resort, /ex Larix/, Ovalna dvorana
13.00 – 16.00
Tekmovanje; razkosavanje in pripravi jedi pred gosti
Ramada Resort, /ex Larix/, restavracija
13.00 – 14.30
Tekmovanje dijakov Slovenije - pekarstvo 
Športna dvorana Vitranc, veliki oder
14.00 – 15.00
Okrogla miza: MLADI V POKLICIH GOSTINSTVA, HOTELIRSTVA in TURIZMA
Hotel Kompas, Velika kongresna dvorana
14.00 – 16.30
Tekmovanje vinski svetovalci - praktični del
Hotel Kompas, recepcija
14.00 – 17.00
Tekmovanje hotelski receptorji - praktični del
Hotel Kompas, sejna dvorana II. nadstropje
14.00 – 17.00
Tekmovanje o poznavanju in točenju piva
Športna dvorana Vitranc, razstavni prostor sponzorja
14.30 – 16.00
Tekmovanje dijakov Slovenije – slaščičarstvo
Športna dvorana Vitranc, veliki oder
17.15 – 18.15
Razglasitev rezultatov tekmovanj dijakov srednjih šol
Hotel Kompas, Velika kongresna dvorana
19.30 – 01.00
Razglasitev rezultatov dnevnih tekmovanj z družabnim srečanjem
Ramada Hotel & Suites, /ex Prisank/, PUB Legende
 
 
       SREDA, 18. 10. 2017
09.00 – 15.00
Tekmovanje učencev OŠ ZLATA KUHALNICA - TZ Slovenije
Ramada Resort, /ex Larix/, Ovalna dvorana
09.00 – 17.00
Razstava posterjev OŠ ZLATA KUHALNICA- TZ Slovenije
Ramada Resort, /ex Larix/, Ovalna dvorana
09.00 – 17.00
Razstava pogrinjkov
Športna dvorana Vitranc, razstavni prostor
09.00 – 17.00
Razstava kulinarične in slaščičarske artistike kategorija D
Športna dvorana Vitranc, razstavni prostor
09.00 – 17.00
Razstava TRAK KAKOVOSTI
Športna dvorana Vitranc, razstavni prostor
09.00 – 17.00
Razstava kulinaričnih in slaščičarskih izdelkov kategorija A B C
Športna dvorana Vitranc, razstavni prostor
09.00 – 19.00
Razstava gostinske opreme, inventarja, čistil, živil in pijač
Športna dvorana Vitranc
09.00 – 14.00
Tekmovanje kuharji v pripravi jedi po naročilu MAGIC BOX
Športna dvorana Vitranc, veliki oder
09.00 – 16.00
Tekmovanje ekip v pripravi in postrežbi menija
Ramada Resort, /ex Larix/ recepcija
10.00 – 16.00
Tekmovanje v pripravi jedi v kotličku
Ramada Resort, /ex Larix/, terasa RR
10.00 – 17.00
Tekmovanje v pripravi mešane pijače - barmani
Ramada Resort, /ex Larix/, Ovalna dvorana
15.00 – 17.30
Finale TUŠ-eva Zvezdna kuhinja
Športna dvorana Vitranc, veliki oder
16.00 – 16.45
Razglasitev rezultatov tekmovanja učencev OŠ ZLATA KUHALNICA
Ramada Resort, /ex Larix/, Ovalna dvorana
18.00 – 19.30
Razglasitev rezultatov dnevnih tekmovanj
Ramada Hotel & Suites, /ex Prisank/, PUB Legende
21.30 – 01.00
Svečana večerja DST in zaključek prireditve  64. GTZ Slovenije
Nordijski center Planica
 
Organizator prireditve 64. Gostinsko turističnega zbora Slovenije, si glede na število prijavljenih tekmovalcev
na posamezna tekmovanja pridržuje pravico spremembe programa za nemoteno izvedbo tekmovanj.
 

multimedijske vsebine

| GTZ 2016 - Radenci | GTZ 2014- Portorož
GTZ 2013 - Terme Olimia |

Za ogled video vsebin moraš omogočiti piškotke
(glej na dnu strani desno) in klikni "Zapri"
 

 

Naši partnerji