Loading...

ODBOR, VODJE IN KOMISIJE

/ODBOR, VODJE IN KOMISIJE
ODBOR, VODJE IN KOMISIJE2018-08-04T10:54:54+00:00

Hoteli Bernardin d. d. Portorož

Organizacijski odbor

Predsednik organizacijskega odbora
Koordinator prireditve s strani kraja gostitelja
Požarna Varnost
Varnostna služba
Koordinator tehnične službe
Elektrika
Voda

Turistično gostinska zbornica Slovenije

Vodja projekta Srečko Koklič 051 273 000 srecko.koklic@gzs.si
Koordinator ocenjevalnih komisij Tomaž Vozelj 040 457 707 kulinarika@siol.net
Koordinator razstavljavcev Staš Zorzo 041 690 883 stas.zorzo@gzs.si
Koordinator ocenjevalnih komisij – tehnična pisarna Jasna Bračun 051 314 330 jasna.bracun@terme-olimia.com
Koordinator – podelitve, zaključek Dagmar Troha 051 435 350 dagmar@hotel-piran.si
Informacijska pisarna – blagajna v času prireditve Milena Čuš 041 593 529 info@tgzs.si
Slovenska turistična organizacija – STO Špela Ivančič 051 311 955 spela.ivancic@slovenia.info
Turistična zveza Slovenije – TZS Karmen Burger 031 343 069 karmen.burger@turisticna-zveza.si

Vodje tekmovanj

TEKMOVANJE VODJA TEKMOVANJA ELEKTRONSKI NASLOV GSM
INDIVIDUALNA TEKMOVANJA – KUHARSTVO      
RAZSTAVA KULINARIČNIH IZDELKOV – A / B Danilo KOZAR danilo.kozar@terme3000.si 031 301 425
RAZSTAVA SLAŠČIČARSKIH IZDELKOV – A / B Alma REKIČ alma81rekic@gmail.com 040 257 201
RAZSTAVA KULINARIČNE ARTISTIKE – A / B / C Robert LUKAS robert.lukas@gmail.com  
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI PO NAROČILU “MAGIC BOX” – člani Davor BREZINŠČAK davor.brezinscak99@gmail.com 031 353 513
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI PO NAROČILU “MAGIC BOX” – mladinci Davor BREZINŠČAK davor.brezinscak99@gmail.com 031 353 513
 “TUŠEVA ZVEZDNA KUHINJA” – finale MAGIC BOX Davor BREZINŠČAK davor.brezinscak99@gmail.com 031 353 513
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI V KOTLIČKU Dušan KRIVEC dusan.krivec@triera.net 041 729 087
TEKMOVANJE VODJA TEKMOVANJA ELEKTRONSKI NASLOV GSM
RAZSTAVA POGRINJKOV Branko SLAVINEC branko.slavinec@terme-radenci.si 051 321 402
TEKMOVANJE  V RAZKOSAVANJU IN PRIPRAVI JEDI PRED GOSTI Edvard KUŽNER kuzner.edvard@gmail.com 041 505 540
TEKMOVANJE V MEŠANJU PIJAČ Aleš OGRIN ales.ogrin@siol.net 041 419 566
TEKMOVANJE V POZNAVANJU VIN Peter PERTOCI ppertoci@gmail.com 041 419 566
TEKMOVANJE V TOČENJU PIVA Branko SLAVINEC branko.slavinec@terme-radenci.si 051 321 402
TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI KAVE Aleš OGRIN ales.ogrin@siol.net 041 347 261
TEKMOVANJE VODJA TEKMOVANJA ELEKTRONSKI NASLOV GSM
INDIVIDUALNA TEKMOVANJA – HOTELIRSTVO      
TEKMOVANJE HOTELSKIH SOBARIC Vera PETROVIČ slascicarna.kala@gmail.com 041 692 846
TEKMOVANJE HOTELSKIH RECEPTORJEV Iris KOCIPER HAAS iris@eventisi.si 070 568 544
TEKMOVANJE VODJA TEKMOVANJA ELEKTRONSKI NASLOV GSM
EKIPNO TEKMOVANJE      
EKIPNO TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI MENIJA Mojca POLAK mojca.polak@vsgt-mb.si  031 605 597
Zlatko ŠPARAKL zlatko.sparakl@brdo.si 041 759 176
TEKMOVANJE VODJA TEKMOVANJA ELEKTRONSKI NASLOV GSM
ŠOLSKA TEKMOVANJA  
EUROSKILLS – kuharstvo    
EUROSKILLS – strežba    
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – kuharstvo Majda REBOLJ majda.rebolj@ssgtlj.si 041 274 484
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – strežba Franci MEŽIČ franci.mezic@gmail.com 031 387 199
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – turizem Gabrijela JOŠT gabrijela.jost@guest.arnes.si 041 635 755
TEKMOVANJE DIJAKOV SŽŠ – slaščičarstvo Cecilija PER cecilija.per@guest.arnes.si 031 386 641
TEKMOVANJE DIJAKOV SŽŠ – pekarstvo Cecilija PER cecilija.per@guest.arnes.si 031 386 641
TEKMOVANJE UČENCEV OŠ – “ZLATA KUHALNICA” Majda REBOLJ    
TEKMOVANJE UČENCEV OŠ – “ZLATA KUHALNICA” Petra PISTOTNIK petra.pistotnik@turisticna-zveza.si 031 677 680

Tekmovalne komisije

TEKMOVANJE VODJA TEKMOVANJA
INDIVIDUALNA TEKMOVANJA – KUHARSTVO  
RAZSTAVA KULINARIČNIH IZDELKOV – A / B Danilo KOZAR, vodja tekmovanja
RAZSTAVA KULINARIČNIH IZDELKOV – A / B Janez DOLŠAK,
RAZSTAVA KULINARIČNIH IZDELKOV – A / B Simon BERTONCELJ
RAZSTAVA SLAŠČIČARSKIH IZDELKOV – A / B Alma REKIČ, vodja tekmovanja
RAZSTAVA SLAŠČIČARSKIH IZDELKOV – A / B Danilo KOZAR
RAZSTAVA SLAŠČIČARSKIH IZDELKOV – A / B Janez DOLŠAK
RAZSTAVA KULINARIČNE ARTISTIKE – A / B / C Robert LUKAS, vodja tekmovanja
RAZSTAVA KULINARIČNE ARTISTIKE – A / B / C Danilo KOZAR
RAZSTAVA KULINARIČNE ARTISTIKE – A / B / C Marino FURLAN
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI PO NAROČILU “MAGIC BOX” – člani Davor BREZINŠČAK, vodja tekmovanja
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI PO NAROČILU “MAGIC BOX” – člani Borut JAKIČ
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI PO NAROČILU “MAGIC BOX” – člani Marino FURLAN
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI PO NAROČILU “MAGIC BOX” – člani Alma REKIČ
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI PO NAROČILU “MAGIC BOX” – mladinci Davor BREZINŠČAK, vodja tekmovanja
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI PO NAROČILU “MAGIC BOX” – mladinci Borut JAKIČ
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI PO NAROČILU “MAGIC BOX” – mladinci Alma REKIČ
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI PO NAROČILU “MAGIC BOX” – mladinci Simon BERTONCELJ
 “TUŠEVA ZVEZDNA KUHINJA” – finale MAGIC BOX Davor BREZINŠČAK, vodja tekmovanja
 “TUŠEVA ZVEZDNA KUHINJA” – finale MAGIC BOX Alma REKIČ, vodja ocenj. komisije
 “TUŠEVA ZVEZDNA KUHINJA” – finale MAGIC BOX Tomaž VOZELJ
 “TUŠEVA ZVEZDNA KUHINJA” – finale MAGIC BOX Borut JAKIČ
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI V KOTLIČKU Dušan KRIVEC, vodja tekmovanja
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI V KOTLIČKU Zdenka TOMPA
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI V KOTLIČKU Klemen DROLE
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI V KOTLIČKU Branko ČASAR
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI V KOTLIČKU Dušan KRIVEC, vodja tekmovanja
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI V KOTLIČKU Zdenka TOMPA
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI V KOTLIČKU Klemen DROLE
TEKMOVANJE V PRIPRAVI JEDI V KOTLIČKU Branko ČASAR
TEKMOVANJE VODJA TEKMOVANJA
INDIVIDUALNA TEKMOVANJA – NATAKARJI  
RAZSTAVA POGRINJKOV Branko SLAVINEC, vodja tekmovanja
RAZSTAVA POGRINJKOV Edvard KUŽNER,
RAZSTAVA POGRINJKOV Majda MOGU
RAZSTAVA POGRINJKOV Aida KADIČ
TEKMOVANJE  V RAZKOSAVANJU IN PRIPRAVI JEDI PRED GOSTI Edvard KUŽNER, vodja tekmovanja
TEKMOVANJE  V RAZKOSAVANJU IN PRIPRAVI JEDI PRED GOSTI Majda MOGU, vodja ocenj. komisije
TEKMOVANJE  V RAZKOSAVANJU IN PRIPRAVI JEDI PRED GOSTI Tomaž LEBEN
TEKMOVANJE V MEŠANJU PIJAČ Aleš OGRIN, vodja tekmovanja
TEKMOVANJE V MEŠANJU PIJAČ Dušan FURAR
TEKMOVANJE V MEŠANJU PIJAČ Draga KEPEŠ
TEKMOVANJE V MEŠANJU PIJAČ Anica OBLAK
TEKMOVANJE V MEŠANJU PIJAČ Edin HALAČEVIĆ
TEKMOVANJE V MEŠANJU PIJAČ Bogdan DEŽELAK
TEKMOVANJE V MEŠANJU PIJAČ Mitja ACMAN
TEKMOVANJE V POZNAVANJU VIN (praktični del odpiranja penine) Peter PERTOCI, vodja tekmovanja
TEKMOVANJE V POZNAVANJU VIN (dežuren pisni del) Gorazd HALIČ,
TEKMOVANJE V POZNAVANJU VIN (praktični del odpiranja penine) Franci MEŽIČ
TEKMOVANJE v POZNAVANJU VIN  (praktični del odpiranje penine) Ivan PERŠOLJA
TEKMOVANJE V TOČENJU PIVA Branko SLAVINEC, vodja tekmovanja
TEKMOVANJE V TOČENJU PIVA Mihael GALIČ sponzor
TEKMOVANJE V TOČENJU PIVA Dušan FURAR
TEKMOVANJE V TOČENJU PIVA Edin HALAČEVIČ
TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI KAVE Aleš OGRIN, vodja tekmovanja
TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI KAVE Edin HALAČEVIĆ
TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI KAVE Dušan FURAR
TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI KAVE Draga KEPEŠ
TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI KAVE Anica OBLAK
TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI KAVE Peter ŠEVIĆ sponzor
TEKMOVANJE VODJA TEKMOVANJA
TEKMOVANJE HOTELSKIH SOBARIC Vera PETROVIČ, vodja tekmovanja
TEKMOVANJE HOTELSKIH SOBARIC Ivica KOCBEK
TEKMOVANJE HOTELSKIH SOBARIC Slavica ŠEPEC
TEKMOVANJE HOTELSKIH SOBARIC Barbara POLAK TOMŠIČ
TEKMOVANJE HOTELSKIH SOBARIC Špela ZAVRL
TEKMOVANJE HOTELSKIH RECEPTORJEV Iris KOCIPER HAAS, vodja tekmovanja
TEKMOVANJE HOTELSKIH RECEPTORJEV Helena CVIKL
TEKMOVANJE HOTELSKIH RECEPTORJEV (dežurna pisni del in popoldan v komisiji praktični del) Tanja ANGLEITNER SAGADIN
TEKMOVANJE HOTELSKIH RECEPTORJEV (dežurna pisni del in popoldan v komisiji praktični del) Miroslav PRETNAR
TEKMOVANJE VODJA TEKMOVANJA
EKIPNO TEKMOVANJE  
EKIPNO TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI MENIJA – kuharstvo Mojca POLAK, vodja tekmovanja
EKIPNO TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI MENIJA – kuharstvo Robert MERZEL
EKIPNO TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI MENIJA – kuharstvo Slaviša AMIDŽIĆ
EKIPNO TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI MENIJA – strežba Zlatko ŠPARAKL, vodja tekmovanja
EKIPNO TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI MENIJA – strežba Mitja TISNIKAR, vodja ocenj. komisije
EKIPNO TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI MENIJA – strežba Boštjan HUMSKI
EKIPNO TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI MENIJA – kuharstvo Mojca POLAK, vodja tekmovanja
EKIPNO TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI MENIJA – kuharstvo Robert MERZEL, vodja ocenj. komisije
EKIPNO TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI MENIJA – kuharstvo Slaviša AMIDŽIĆ
EKIPNO TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI MENIJA – strežba Zlatko ŠPARAKL, vodja tekmovanja
EKIPNO TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI MENIJA – strežba Mitja TISNIKAR
EKIPNO TEKMOVANJE V PRIPRAVI IN POSTREŽBI MENIJA – strežba Miha VEBERIČ
TEKMOVANJE VODJA TEKMOVANJA
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – kuharstvo Majda REBOLJ, vodja tekmovanja
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – kuharstvo Simon BERTONCELJ
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – kuharstvo Cecilija BOŽNIK
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – kuharstvo Jože ZALAR
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – kuharstvo Andreja LAVRIČ
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – kuharstvo Dušan VERŠEC
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – strežba Franci MEŽIČ, vodja tekmovanja
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – strežba Tatjana KLINAR
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – strežba Smiljan BENKOVIČ
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – strežba Robi ŠTOJS
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – strežba Aida KADIČ
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – turizem Gabrijela JOŠT, vodja tekmovanja
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – turizem Iris KOCIPER HAAS
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – turizem Olga JEZNIK
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – turizem Helena CVIKL
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – turizem Bojana KOREZ
TEKMOVANJE DIJAKOV SŠGT – turizem Polona BAČNAR
TEKMOVANJE DIJAKOV SŽŠ – slaščičarstvo Cecilija PER
TEKMOVANJE DIJAKOV SŽŠ – slaščičarstvo Janez DOLŠAK, vodja ocenj. komisije
TEKMOVANJE DIJAKOV SŽŠ – slaščičarstvo Danilo KOZAR
TEKMOVANJE DIJAKOV SŽŠ – slaščičarstvo Robert LUKAS
TEKMOVANJE DIJAKOV SŽŠ – pekarstvo Cecilija PER
TEKMOVANJE DIJAKOV SŽŠ – pekarstvo Robert LUKAS
TEKMOVANJE DIJAKOV SŽŠ – pekarstvo Janez DOLŠAK
TEKMOVANJE DIJAKOV SŽŠ – pekarstvo Danilo KOZAR
TEKMOVANJE UČENCEV OŠ – “ZLATA KUHALNICA” Petra PISTOTNIK, vodja tekmovanja
TEKMOVANJE UČENCEV OŠ – “ZLATA KUHALNICA” Gregor ROZMAN
TEKMOVANJE UČENCEV OŠ – “ZLATA KUHALNICA” Danilo KOZAR
TEKMOVANJE UČENCEV OŠ – “ZLATA KUHALNICA” Filip MATJAŽ
TEKMOVANJE UČENCEV OŠ – “ZLATA KUHALNICA” Majda REBOLJ
TEKMOVANJE UČENCEV OŠ – “ZLATA KUHALNICA” dijak SŠ Izola

*Organizator prireditve 65. Gostinsko-turističnega zbora Slovenije, si  pridržuje pravico do sprememb.